Top

Parsiyel Taşımacılık

Lojistik sektörü, ihtiyaç sahiplerinin talep ve beklentilerine göre gelişmektedir. Müşterilerin beklentilerinin karşılanabilmesi için geliştirilen taşımacılık metotlarından biri de parsiyel taşımacılıktır. Gelişen ve esnek çözümler sunan lojistik sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır. Parsiyel taşımacılık, bir ya da birden fazla alıcı tarafından ve farklı firmalardan sipariş edilen ürün veya malların tek bir yük halinde taşınma sürecine denir. Yani alıcıları farklı olan mal ya da ürünler aynı taşıma aracında taşınabilmektedir. Parsiyel taşımacılığı aynı zamanda eşya taşımacılığı olarak da bilinmektedir.

Parsiyel taşımacılık, aynı istikamet üzerinde taşınması talep edilen bütün yükleri, toplam yük miktarı bir taşıma aracını doldurmasa bile, aynı araca yüklenerek taşıma işleminin gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir. Bir müşteri, arzu ettiği herhangi bir bölgeye, istediği miktarda ürün göndermek istediği zaman, eğer bu talebi bir taşıma aracını doldurmayacak kapasitede ise Turan Kılıç Lojistik’ten parsiyel taşımacılık hizmetini talep edebilir.

Firmamız başta Çorlu, Çerkezköy, Malkara, Yeniçiftlik, Marmaraereğlisi, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, tüm Trakya ve ülke genelinde Parsiyel Taşımacılık, nakliye hizmetlerini sunmaktayız.

Parsiyel Taşımacılık

Yük Hesaplama