Top

Hakkımızda

Turan Kılıç Lojistik olarak başta Çorlu olmak üzere tüm Türkiye’ye taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. 10 yıldır şahıs şirketi olan firmamız 3 yıldır Limited Şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşterilerimizin ürün veya mallarını güvenle teslim edeceği bir firma olarak faaliyet göstermekteyiz. Araçlarımız tam zamanında yola çıkmakta ve en hızlı sürede ürünleri alıcılarına teslim etmektedir. Deneyimli olan araç sürücülerimiz teslimatlarını sorunsuz şekilde tamamlamaktadır.

Firmamız, komple taşımacılık ve parsiyel taşımacılık hizmetlerini vermektedir. Müşterilerimizin tercihine göre verilen bu hizmetler ile memnuniyeti 100% sağlamaktayız. Kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı taşımacılık ile sektörde farkımızı ortaya çıkarıyoruz.

Hakkımızda

Vizyonumuz


Ülke genelinde faaliyet gösterdiğimiz taşımacılık sektöründe uluslararası hizmet sağlayan bir firma olmak, sürekli gelişim göstererek büyümek ve sektörün öncülerinden olmak, güvenilir çözüm ortaklığı sağlayarak müşteri portföyümüzü genişletmek amaçlarımızdandır.

Misyonumuz


Güvenli ve uygun fiyatlı taşımacılık ile müşterilerimize üst düzey memnuniyet sağlamak, belirtilen tarihlerde ve en hızlı şekilde teslimatları gerçekleştirmek, sunduğumuz hizmetler ile sektörde markalaşmak, müşteri odaklı faaliyet göstererek uygun çözümler sunmak misyonlarımızdandır.

Kalite Politikamız

  • Sunduğumuz kaliteli hizmetler ile müşterilerimize fayda sağlamak,
  • Tedarik zincirinde büyük rol oynayarak gelişiminde etken olmak,
  • Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uyum sağlamak,
  • Deneyimli ve güvenilir sürücülerimiz ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmek,
  • Çalışanlarımıza ve teknolojiye gerekli yatırımları yapmak,
  • Müşteri istek ve beklentilerini karşılamak,
  • Çevreye duyarlı topluma saygılı faaliyet göstermek.

Belgelerimiz

Dokümanlarımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.