Top

Komple Taşımacılık

Turan Kılıç Lojistik olarak yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayan komple taşımacılık hizmetini vermekteyiz. Komple taşımacılık, tek bir müşteriye ait yükün bir araca yüklenerek taşınması işlemidir. Yoğun bir şekilde tercih edilen bu taşımacılık türü müşteriye çok fazla kolaylık sağlamaktadır. Komple taşımacılık ile ağır tonajlı ve hacimli yüklerin taşıması da yapılabilmektedir.

Komple taşımacılığın en büyük avantajları, gerek sürat, gerek güvenlik, gerekse de fiyat açılarından en uygun nakliye metodu olmasıdır. Bu tip taşımada ürünler aktarma veya aracın yola çıkması için başka yükler bekleme gibi durumlar gerçekleşmez. Bu sebeple zamandan büyük tasarruf edilir. En hızlı taşıma modeli olan komple taşımacılık, belli hareket saatlerini beklemez. Yükleme biter bitmez hemen yola çıkar ve tek alıcısına yönelir. Çorlu’da bulunan firmamız komple taşımacılık hizmetini tüm Türkiye’ye vermektedir.

Firmamız başta Çorlu, Çerkezköy, Malkara, Yeniçiftlik, Marmaraereğlisi, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, tüm Trakya ve ülke genelinde Komple Taşımacılık, nakliye hizmetlerini sunmaktayız.
Komple Taşımacılık

Komple Taşımacılık Talep Formu